Medarbejdere hos Team Polaris ATV DK

Vi har dig i fokus


Salg og Marketing for Team Polaris ATV maskiner

Uffe Spangsberg Bendtsen salg og marketing ansvarlig hos Polaris ATV Danmark

Uffe Spangsberg Bendtsen 

Salgs & Marketingschef

Tlf. 93638210

usb@PolarisATV.dk

ATV salg Danmark sælger Stig Moeller.

Stig T. Møller

Polaris ATV salg

Tlf. 2069 5197

Stig@PolarisATV.dk 

Polaris ATV UTV og elbiler salg Danmark Janni Lysgaard

 Janni Lysgaard

Polaris ATV Salg

Tlf. 40295752

Janni@PolarisATV.dk

Marketing ansvarlig for Polaris ATV UTV og EL biler hos Polaris Dankark

 Anne Mette Harkes

Polaris ATV Marketing

Tlf. 2069 5196 

Annemette@PolarisATV.dk

Reservedele, lager og bestilling for Polaris ATV

Reservedels ansvarlig hos Polaris ATv UTV og EL biler Danmark. ATV reservedele.

Henrik Refstrup

Polaris ATV Reservedele

Tlf. 51961830

Henrik@PolarisATV.dk

 ATV-Serviceværksted for Polaris. ATV-Service ATV-Reservedele ATV-Ekspertise!

  Import af Polaris ATV Danmark samt servicemontører. ATV UTV og EL biler fra Polaris  

HC
Servicemontør på ATV værksted

 Esben Madsen
 Servicemontør på ATV værksted og kundekomtakt
 Tlf. 93633690
 Esben@PolarisATV.dk
 Preben Smed
 Polaries  service- og produktspecialist
 Tlf. 9680 2706
 Preben@PolarisATV.dk 

Team Polaris ATV UTV og EL-biler. Off road køretøjer i høj kvalitet.